Zvedací zařízení, zvedáky Brano

Zvedací zařízení, zvedáky Brano - informace:

Zvedací zařízení BRANO slouží ke zvedání, tažení popřípadě tlačení břemen v podmínkách, kde jediným zdrojem hnací síly je člověk. Vynikají provozní spolehlívostí a jednoduchostí nasazení.

Nabízíme Vám široký sortiment těchto zařízení.


1.Zvedací zařízení - 15-XX Hřebenový zvedák
  • Zvedák je konstruován výhradně na ruční zvedání
  • Víceúčelové zařízení, určené pro zvedání, spouštění a rozpínání břemene za normálních podmínek na pracovišti
  • Hmotnost břemene nesmí přesáhnout přístupnou nosnost
  • Zvedák neobsahuje žádné škodlivé látky, jeho součástí jsou z oceli a litiny
15-XX Hřebenový zvedák
Informace 15-XX Hřebenový zvedák

Informace Lanový zvedák
2.Zvedací zařízení - Lanový zvedák

Lanový zvedák je konstruován výhradně pro ruční zvedání, spouštění a tažení volných břemen v libovolném směru při normálních atmosférických podmínkách na pracovišti. Maximální tah v laně nesmí překročit udanou přípustnou nosnost.

Lanový zvedák

3.Zvedací zařízení - Obecný kladkostroj Obecný kladkostroj
Informace Obecný kladkostroj

Informace Mechanický klín
4.Zvedací zařízení - Mechanický klín

Mechanický klín je zařízení, určené k těžbě stromů zejména vyšších objemů do zvoleného směru pádu, případně k podélnému štípání kulatiny. Mechanický klín sestává z ocelového pláště, ve kterém je umístěn ozubený převod. Výstupní pastorek převodu posouvá hřebenovou tyčí s rozpěrným klínem. Tento klín při dopředném pohybu rozevírá pružné jazyky, našroubované na plášti. Ovládání se provádí ruční pákou s reverzním mechanismem. Při pohybu dopředu je v činnosti rohatka se západkou, při zpětném pohybu je nutno západku vyřadit z činnosti.

Mechanický klín

5.Zvedací zařízení - RZC Řehtačkový zvedák

Zvedák je konstruován výhradně pro ruční zvedání, spouštění a tažení volných břemen v libovolném směru při normálních atmosférických podmínkách na pracovišti. Hmotnost břemene při zvedání nebo tah v řetězu při tažení nesmí přesáhnout udanou přípustnou nosnost.

RZC Řehtačkový zvedák
Informace RZC Řehtačkový zvedák

Informace RZV Řehtačkový zvedák
6.Zvedací zařízení - RZV Řehtačkový zvedák

Použití: Zvedák řehtačkový jeurčen pro práci ve vertikální i horizontální poloze. Při tažení břemen v libovolné poloze, stahování, upínání, napínání, a podobných pracech nesmí výsledná síla na háku překročit jmenovitou nosnost. Břemeno se zavěšuje buď přímo na hák nebo pomocí vázacích prostředků. Zvedák se běžně vyrábí se základním zdvihem 1,5m.

Technický popis: Nosnou část tvoří těleso zvedáku, ve kterém je umístěn otočně horní hák a převodové ústrojí včetně brzdy.

RZV Řehtačkový zvedák

7.Zvedací zařízení - Z100 Řetězový kladkostroj

Technický popis: Kladkostroj sestává z tělesa, v jehož ose je uložen ořech břemenového řetězu. Krouticí moment z ručního řetězového kola se přenáší na ořech prostřednictvím planetového převodu. Břemeno při zvedání nebo klidové poloze zajišťuje brzda. Nosné háky jsou opatřeny pojistkami.

Použití: Kladkostroj planetový je přenosné zdvihadlo a slouží ke zvedání břemene hmotnosti nepřevyšující jmenovitou nosnost. Kladkostroj se zavěšuje za horní hák upevněný v tělese; břemeno na spodní hák.

Z100 Řetězový kladkostroj
Informace Z100 Řetězový kladkostroj

Informace Z 210 Pojízdný kladkostroj
8.Zvedací zařízení - Z 210 Pojízdný kladkostroj Z 210 Pojízdný kladkostroj

9.Zvedací zařízení - Z 310 Řehtačkový zvedák

Zvedák je konstruován výhradně pro ruční vertikální zvedání, spouštění a tažení volných břemen v libovolném směru při normálních atmosférických podmínkách na pracovišti. Hmotnost břemene při zvedání nebo tah v řetězu při tažení nesmí přesáhnout udanou přípustnou nosnost.

Z 310 Řehtačkový zvedák
Informace Z 310 Řehtačkový zvedák

Informace Z 320 Hydraulický zvedák
10.Zvedací zařízení - Z 320 Hydraulický zvedák

Hydraulický zvedák slouží k ručnímu zvedání břemen o hmotnosti až 100 tun.

Z 320 Hydraulický zvedák

11.Zvedací zařízení - Z 321 Hydraulický válec

Válec je konstruován výhradně pro zvedání a spouštění volných břemen velké hmotnosti ve vertikálním směru za pomocí ručního čerpadla při normálních atmosférických podmínkách na pracovišti. Hmotnost břemene při zvedání nesmí přesáhnout udanou přípustnou nosnost.

Z 321 Hydraulický válec
Informace Z 321 Hydraulický válec

Informace HP Hydraulické čerpadlo
12.Zvedací zařízení - HP Hydraulické čerpadlo

Ruční hydraulická čerpadla jsou zdrojem vysokého tlaku kapaliny pro přenos energie u hydraulických válců nebo jiných hydraulických zařízení. Jsou především určeny pro hydraulické válce typu Z321 o nosnostech 25 t,50 t, 100 t a 200 t.

HP Hydraulické čerpadlo

13.Zvedací zařízení - Z 410 Jednonosníková kočka

Kočka je konstruována pro horizontální pojíždění po přírubách I-nosníků. Je určena především k zavěšení ručních zdvihadel firmy BRANO příslušné nosnosti. Zatížení nesmí přesáhnout udanou přípustnou nosnost.

Z 410 Jednonosníková kočka
Informace Z 410 Jednonosníková kočka

Informace Z 500 Kladka zednická
14.Zvedací zařízení - Z 500 Kladka zednická

Kladka je konstruována výhradně pro ruční zvedání a spouštění volných břemen pomocí konopného lana. Hmotnost břemene nesmí přesáhnout 250 kg.

Z 500 Kladka zednická

15.Zvedací zařízení - ZZ závěsné zařízení

Závěsné zařízení je konstruováno jako příslušenství pro ruční zdvihadla firmy BRANO. Slouží především pro snadné a rychlé zavěšení ručních zdvihadel příslušné nosnosti na nosníky nebo sloupy profilu I. Zatížení nesmí přesáhnout udanou přípustnou nosnost.

ZZ závěsné zařízení
Informace ZZ závěsné zařízení

Informace LN Lanový naviják
16.Zvedací zařízení - LN Lanový naviják

Lanový naviják je konstruován výhradně pro tažení, napínání a posouvání volných břemen po vodorovné rovině při normálních atmosférických podmínkách na pracovišti. Maximální tah v laně nesmí překročit udanou přípustnou nosnost.

LN Lanový naviják
Eshop monteco

Nejsme pouzí on-line překupníci vázacích prostředků. Za naší nabídkou stojí zázemí silné společnosti s dlouholetou historií. Naše společnost MONTECO s.r.o. byla založena již v roce 1997. Věnujeme se výrobě vázacích prostředků z ocelových lan, řetězů, textilií a zároveň v různých kombinacích, současně jsou dodávány i samostatné komponenty.

Vstoupit do eshopu