Bezpečnostní svěrky pro vertikální zvedání plechů

Bezpečnostní svěrky pro vertikální zvedání plechů - informace:


Bezpečnostní svěrky - TERRIER TSMP-X / STSMP-X, TEMP-X / STEMP-X:

Bezpečnostní svěrka je odvozena od základního modelu TS/STS. V provedení MP je bezpečnostní svěrka vybavena speciálním závěsným okem, které umožňuje pohyb ve třech směrech. V provedení MP lze dodat i svěrky typu TS(N), STS, TE a STE. Svěrka je určena na svislé zvedání a transport ocelových plechů a konstrukcí. Díky pohyblivosti prodlouženého závěsného ramene lze svěrku zavěsit přímo na jeřábový hák bez použití vázacího řetězu. Nosnost svěrky a rozevření čelistí je viditelně vyznačena na těle každé svěrky. Typ STSMP-X/STEMP-X je vybaven větším rozevřením čelistí.

Bezpečnostní svěrka - popis Bezpečnostní svěrka

Bezpečnostní svěrka - popis Bezpečnostní svěrka
Bezpečnostní svěrky - TYP TS-X / STS-X :

Bezpečnostní svěrka je určena na svislé zvedání a transport ocelových plechů a konstrukcí. Typ TS(N)/STS je vybaven bezpečnostním zámkem, který zabraňuje uvolnění zvedaného břemene. Nosnost a rozevření čelistí je viditelně vyznačena na těle každé svěrky. Typ STS je vybaven větším rozevřením čelistí.


Bezpečnostní svěrky - ostatní typy: Bezpečnostní svěrka Bezpečnostní svěrka Bezpečnostní svěrka Bezpečnostní svěrka Bezpečnostní svěrka Bezpečnostní svěrka Bezpečnostní svěrka
Eshop monteco

Nejsme pouzí on-line překupníci vázacích prostředků. Za naší nabídkou stojí zázemí silné společnosti s dlouholetou historií. Naše společnost MONTECO s.r.o. byla založena již v roce 1997. Věnujeme se výrobě vázacích prostředků z ocelových lan, řetězů, textilií a zároveň v různých kombinacích, současně jsou dodávány i samostatné komponenty.

Vstoupit do eshopu