Sněhové řetězy, zimní řetězy

Sněhové řetězy, zimní řetězy - informace:

Prodejní sortiment společnosti obsahuje velký výběr sněhových řetězů a zimních řetězů.

V nabídce mámě sněhové řetězy pro:

  • sněhové řetězy pro osobní automobily
  • sněhové řetězy pro SUV, 4x4 a dodávková vozidla
  • sněhové řetězy pro nákladní automobily
  • sněhové řetězy pro užitkové automobily
    • lesnické stroje
    • terenní vozidla
    • zvláštní vozidla
Sněhové řetězy

Sněhové řetězy pro osobní automobily

Inovovaná technologie, praktický design a kvalitní materiál zaručují značku pewag. Jednoduchá montáž řetězů pewag umožňuje rychlé a snadné použití. Široký sortiment nabízí pro každou jízdu odpovídající pomoc na zasněžené nebo zledovatělé vozovce, která Vás bezpečně doveze za nepříznivého počasí k cíli.

Sněhové řetězy osobní automobily

Sněhové řetězy pro osobní vozy SUV, 4x4 a dodávková vozidla

Sněhové řetězy SUV, 4X4 a dodávková vozidla

Nové sněhové řetězy pewag pro 4x4 zvládnou každou situaci v běžném provozu i v terénu. Díky všestrannému použití na silnici a vhodností do terénu umožňují bezproblémové řízení vozidla na každém podkladu.

4x4 sněhové řetězy pewag vydrží v nejnáročnějších podmínkách, mezi přednosti řadíme: perfektní záběr, tichý chod a nezničitelnou kvalitu.


Sněhové řetězy pro nákladní automobily

Pro autobusy a užitková vozidla může znamenat nebezpečí přejet zasněženou vozovku. Na první místo řadíme spolehlivost, stabilitu a snadnou manipulaci v těžkých podmínkách.

Pewag vstupuje na trh s inovovanou generací řetězů díky použití nové technologie ThickThin®, která zajišťuje nižší hmotnost řetězů, dlouhou životnost a je vhodná pro každou oblast použití.

Sněhové řetězy užitková vozidla

Sněhové řetězy pro užitkové automobily - lesnické stroje

Sněhové řetězy lesnické stroje

V nesjízdném terénu je spolehlivost a odolnost jedním z rozhodujícíchfaktorů pro bezpečnou a efektivní práci.

Řetězy pewag pro lesnické stroje disponují velmi vysokým samočisticím efektem, jsou pro jejich nízkou hmotnost nejenom šetrné k podloží, ale umožňují také jednoduchou montáž. Podle typu vozu nebo pneumatiky nabízí pewag různé běhounové sítě a síly řetězů stejně jako jednotlivá řešení.


Sněhové řetězy pro užitkové automobily - terenní vozidla

Vynikající spolehlivost a ekonomické využití jsou hlavní charakteristikou pewag terénních řetězů. Jsou vhodné jak pro použití na staveniště, odklízení sněhu tak i v zemědělství: právě tak jako je rozdílný rozsah použití terénních řetězů v různých povětrnostních podmínkách, je dostupná široká škála řetězů, které jsou neustále přizpůsobovány rychle vzrůstajícím nárokům díky neustálému vývoji.

Sněhové řetězy terénní vozidla

Sněhové řetězy pro užitkové automobily - zvláštní vozidla

Sněhové řetězy zvláštní vozidla

Od vysokozdvižného vozíku přes malé traktory po čtyřkolky (quad)– pro práci nebo čistě pro zábavu: jak různé může být použití speciálních vozidel, tak rozmanitý je sortiment nabídky pewag.

Dle vašeho individuálního přání nabízíme možnost výroby řetězů na zakázku - rychle, přesně a ekonomicky výhodně.

Eshop monteco

Nejsme pouzí on-line překupníci vázacích prostředků. Za naší nabídkou stojí zázemí silné společnosti s dlouholetou historií. Naše společnost MONTECO s.r.o. byla založena již v roce 1997. Věnujeme se výrobě vázacích prostředků z ocelových lan, řetězů, textilií a zároveň v různých kombinacích, současně jsou dodávány i samostatné komponenty.

Vstoupit do eshopu