Závěsy na palety, manipulace s paletami

Závěsy na palety, manipulace s paletami - informace:

EURO závěsy na palety slouží pro manipulaci s paletami zdvihacím zařízením s hákem. Na EURO závěsy na palety jsou vydány certifikáty Strojírenským zkušebním ústavem v Jablonci nad Nisou.


EURO závěsy na palety typu EZS - samovyvažovací

Závěsy tohoto typu samočinně a technicky bezpečně vyvažují polohu těžiště prázdného a zatíženého závěsu. Vyrábí se ve skládacím provedení. Podle přání zákazníka se dodávají také s nosností 2000 kg, s různou výškou pro náklad a jinými úpravami.

EURO závěsy na palety typu EZS - samovyvažovací EURO závěsy na palety typu EZS - samovyvažovací

Manipulační závěs typ T25 - vyvažované převěšováním Manipulační závěs typ T25 - vyvažované převěšováním
EURO závěsy na palety typu EZP - vyvažované převěšováním

Vyvažování se provádí přesouváním oka závěsu do dvou poloh. Jedna poloha oka je určena pro manipulaci s prázdným a druhá se zatíženým závěsem. Dále je zde třetí poloha oka, která je určena pro snadné vysunutí závěsu z palety. Přesouvání oka se provádí pomocí zdvihadla. Tyto závěsy doporučujeme zejména pro hydraulické ruky. Vyrábí se ve skládacím provedení. Podle přání zákazníka se dodávají také s nosností 2000 kg, s různou výškou pro náklad a jinými úpravami.

Eshop monteco

Nejsme pouzí on-line překupníci vázacích prostředků. Za naší nabídkou stojí zázemí silné společnosti s dlouholetou historií. Naše společnost MONTECO s.r.o. byla založena již v roce 1997. Věnujeme se výrobě vázacích prostředků z ocelových lan, řetězů, textilií a zároveň v různých kombinacích, současně jsou dodávány i samostatné komponenty.

Vstoupit do eshopu