Manipulační traverzy

Manipulační traverzy

Prodejní sortiment společnosti obsahuje velký výběr manipulačních traverz.


Pevná traverza typ T20

Traverzy s výkyvnými háky s pojistkami. Traverza je robustní konstrukce z nosníkových profilů a výpočet je dle DIN 15018. Svařovaná traverza je provedena školenými svářeči. Následující tabulka uvádí pouze typizovanou řadu dodávaných traverz. Kromě uvedených je možno dodávat dle zvláštních požadavků.

Pevná traverza typ T20 Pevná traverza typ T20

Stavitelná traverza typ T21 Stavitelná traverza typ T21
Stavitelná traverza typ T21

Rozpětí háků traverzy s pojistkami je přestavitelné. Svařované přestavitelné objímky s háky mají v daných roztečích zajištěné polohy. Jiná provedení dodáváme dle zvláštních požadavků.


Výložníková traverza typ T22

Kromě uvedených je možno dodávat dle zvláštních požadavků.

Výložníková traverza typ T22

Traverza na gitterboxy typ T23 Traverza na gitterboxy typ T23
Traverza na gitterboxy typ T23

Traverza je určena pro manipulaci s typizovanými gitterboxy s jedním párem pevných a párem výklopných háků. Jednotlivé typy se liší pouze nosností.


Traverza pro VZV Typ T24

Traverza typ T 24 s nasunutím na obě vidlice zdvihu je opatřena uprostřed otočným hákem. Robustní konstrukce s nepatrnou stavební výškou. Míry A, B, C mohou být změněny dle požadavku zákazníka.

Traverza pro VZV Typ T24 Traverza pro VZV Typ T24

Manipulační závěs typ T25 Manipulační závěs typ T25
Manipulační závěs typ T25

Závěs typ T 25 je určený na nasunutí pouze na jednu vidlici zdvihu. Je opatřený otočným hákem. Míry A, B, C mohou být změněny dle požadavku zákazníka.


Na přání zákazníka dodáme jakékoli rozměry a nosnosti.

Parametry a ceny vyžádejte na tel.:+420 777 114 167 nebo email: info@monteco.cz

Eshop monteco

Nejsme pouzí on-line překupníci vázacích prostředků. Za naší nabídkou stojí zázemí silné společnosti s dlouholetou historií. Naše společnost MONTECO s.r.o. byla založena již v roce 1997. Věnujeme se výrobě vázacích prostředků z ocelových lan, řetězů, textilií a zároveň v různých kombinacích, současně jsou dodávány i samostatné komponenty.

Vstoupit do eshopu