Nerezové řetězy

Nerezové řetězy, vázací prostředky a komponenty v G5:

Charakteristické údaje
  • Nosné napětí: 125 N/mm2
  • Zkušební napětí: 500 N/mm2
  • Tažnost: min. 25%
Povrchová úprava
  • Řetěz: lesklý
  • Komponenty: lakováno, leštěno
Materiál
  • 1.4571 (AISI 316 Ti) a 1.4404 (AISI 316 L)

Řetězy
Nosnosti:

Uvedené nosnosti jsou maximálními hodnotami různých typů řetězů měřené jednotnou metodou.


Řetězy
Omezení zatížení

Jsou-li řetězy vystaveny zatížení (např. vysoká teplota, asymetrie, zatížení hran, rázy..), je nutné maximální hodnoty v tabulce redukovat.

Věnujte pozornost údajům v uživatelské informaci. Při ovázání traverz a kulatých břemen musí být jejich průměr minimálně 3 násobek řetězové rozteče. U malých průměrů musí být nosnost snížena o 50%.

Kombinování výrobků jiných výrobců z odlišných materiálů, např. Duplex, 1.4462 (AISI 318LN), může omezit podmínky použití, např. snížit teplotu na maximální hodnotu 350°C a materiál může magnetizovat. Toto je nutné zohlednit. Pro použití při vysokých teplotách doporučujeme použití svařovaného systému.


Řetězy
WOX Řetěz:

Nerezový vázací řetěz, svařovaný, certifikovaný, kompatibilní s články Connex CWI. Podle DIN 5687-1. 100% odzkoušený.

Řetězy

Řetězy
AWI Závěsný článek

Pro řetězy (dle DIN 5688-1) a lanové vazáky (dle DIN 3088 – 1989): Nerezový závěsný článek, svařený, certifikovaný, pro 1- a 2pramenné závěsy, komponent pro 4pramenné soupravy VWI, VAWI a použitelný také jako koncový článek. Podle DIN 5688-1. 100% odzkoušený.

Řetězy

Řetězy
Přechodový článek BWI:

Nerezový přechodový a závěsný článek, svařovaný, certifikovaný, jako součást svařovaných řetězů. Podle DIN 5688-1. 100% odzkoušený.

Řetězy

Řetězy
VWI Čtyřpramenná souprava

Nerezová závěsná souprava, svařovaná, certifikovaná, pro výrobu 3- a 4pramenných vazáků. Podle DIN 5688-1. 100% odzkoušená.

Řetězy

Řetězy
VAWI Čtyřpramenná souprava pro lana

Nerezová závěsná souprava pro lanové a řetězové vazáky, kam může být vmontován zkracovač, svařovaný, certifikovaný, pro výrobu 3- a 4pramenných lanových vazáků s extra velkými přechodovými články, které mají dostatek místa i pro lanové očnice. Podobné DIN 3088-1989 příp. DIN 5688-1. 100% odzkoušené.

Řetězy

Řetězy
CWI Connex spojovací článek

Nerezový Connex spojovací článek, certifikovaný, demontovatelný, k univerzálnímu použití při spojování řetězů, zavěšovacích článků, závěsných souprav, zkracovačů, třmenů a ostatních příslušenství. Jištěný čepy s nerezovým perem (mat. 1.4571). Použitelný max. 400°C. Podle EN 1677-1.

Řetězy

Řetězy
HSWI Osový hák

Nerezový osový hák, certifikovaný, k univerzálnímu použití s řetězy pomocí článku Connex CWI, k navaření či montáži do nerezových lanových vazáků. Pojistka se skládá ze silného pera, oboustranně snýtovaného čepu a západky, což zajišťuje správnou stabilitu háku.

Řetězy

Řetězy
VLWI Řetězový zkracovač

Nerezový řetězový zkracovač ke zkracování článků ocelového řetězu, jednoduché a praktické použití. Do montovaného systému možné vmontovat dodatečně.

Řetězy

Řetězy
SMSWI Třmen

Nerezový třmen, certifikován, se zesíleným čepem a pojistkou, k nasazení na konec řetězových a lanových vazáků a pro spojení čerpadlových řetězů. Spolehlivý i pod vibracemi (nemontovat přímo do řetězu).

Řetězy

Řetězy
CBHWI Connex svorník a pojistka

Pojistka k článku Connex se skládá z nerezového svorníku a pera (mat. 1.4571), které garantuje zajištění svorníku.

Řetězy

Řetězy
SFGWI Souprava pojistek

Nerezová souprava pojistek s extra zesíleným perem a nýtovaným svorníkem.

Řetězy

IDWOX Štítek s článkem

Nerezový štítek k označení nosnosti je složen ze štítku TKWI a článku MGWI. Může být zavěšen pomocí Connexu.

Řetězy

MGWI Montážní článek

Nerezový montážní článek, nesvařený, k upevnění štítku TKWI.

Řetězy

TKWI Štítek

Nerezový štítek bez článku pro jedno a vícepramenné závěsy.

Řetězy
Eshop monteco

Nejsme pouzí on-line překupníci vázacích prostředků. Za naší nabídkou stojí zázemí silné společnosti s dlouholetou historií. Naše společnost MONTECO s.r.o. byla založena již v roce 1997. Věnujeme se výrobě vázacích prostředků z ocelových lan, řetězů, textilií a zároveň v různých kombinacích, současně jsou dodávány i samostatné komponenty.

Vstoupit do eshopu